Ohlášky – 27. neděle v mezidobí 6. 10. 2024

• v pátek v 18 h,
    • v neděli v 9:30 h se křtinami Elišky Anny Kynclové a pro děti s loutkovým kázáním.
    • V úterý 15.10. pohřeb +Václav Halamka.
    • V neděli 20.10. bude posvícení v Kladně v 8 h a v 11 h posvícení a dožínky v Oldřeticích. Mše na Rané tu neděli NEBUDE!
    • V pátek 25.10. bude mše za členy Živého růžence s následným posezením na faře.
  • Sbírky: na církevní školství 5 322 Kč, Tichá na opravy 6 138 Kč a mimořádná na postižené povodněmi 23 489 Kč. Pán Bůh zaplať za štědrost! Příští neděli opět TICHÁ sbírka na opravy.
  • Pastorační rada farnosti se sejde příští neděli v 19 h na faře. Podněty, prosím, posílejte do pátku.
  • Komunitní centrum P.F.X.Mimry: setkávání seniorů od října. Loutkářský kroužek pro děti každé úterý. Následující víkend zkoušení kapela VEKA.
  • Vikariátní Večer mladých v pátek 11.10. v Hlinsku. Mše sv. v 17 h, potom setkání na faře.
  • Katolický týdeník: Papež v Belgii o bohatství i skandálech; Téma: teolog Vladimír Boublík; Perspektivy: Déšť růží padá z nebe dál; rozhovor s českým ředitelem Maryś Meals Karlem Pogšteflem; Doma: Kamarádi ve škole.
    • NOVĚ je výtisk KT k zapůjčení u vchodu.