Ohlášky – 10. neděle v mezidobí 9. 6. 2024

• v pátek v 18 h,
    • v neděli v 9:30 h zaměření pro rodiny s dětmi a současně   1. svaté přijímání 9 dětí. Nebude ministrantská schůzka.
  • Děkuji všem, kdo pomohli s přípravou Noci kostelů! Bylo 163 vstupů. Z mnoha pochvalných zápisů v pamětní knize třeba: „Moc děkujeme za úžasný zážitek a setkání s báječnými lidmi. Pán jim a vám všem žehnej! Přibylovi Čáslav.
  • V tomto týdnu končí výuka náboženství. Mladší děti dostanou slovní hodnocení a něco sladkého.
  • Sbírky: příští neděli Tichá sbírka na opravy.
  • Komunitní centrum P.F.X.Mimry: Beseda o sociálních službách v pondělí 17.6.    od 16 h.
  • Potravinová pomoc – přebytečné potraviny přineste po mši na faru. Děkuji!
  • Jubilejní rok 2025 – je možné se hlásit na pouť do Říma 28. – 30.3.2025 skrze Poutní centrum v Koclířově.
  • Katolický týdeník: Dveře kostelů se otevírají; Téma: Nejsvětější Srdce Ježíšovo; Perspektivy: Dětská spiritualita a školství; rozhovor s P.Peterem Dubovským; Doma: Zpíváme s dětmi.